“Оголосити війну!” Шокуюча заява підірвала – всі повинні зрозуміти. “Знищити народ” – він сказав це

Юмор

Керівник невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (так званого Арцаху) Араік Арутюнян заявив, що регіон не може прийняти умови Азербайджану, тому він готовий оголосити війну.

Про це заявив Арутюнян на прес-конференції 11 жовтня, якого цитує вірменське видання Аравот

«У Арцах сьогодні відбувається найбільше посягання проти людства. В рамках Арцахского питання вони намагаються створити нову платформу для міжнародного тероризму. І це повинні розуміти всі», – сказав Арутюнян.

Він зазначив, що проникнення міжнародного тероризму в регіон здійснюється відкрито. «Фактів дуже-дуже багато, вони підтверджені і висвітлюються різними країнами і структурами в різних форматах», – сказав президент Арцаха, підкресливши, що є докази того, що ці злочинні групи були залучені проти Арцаха.

Говорячи про недотримання Азербайджаном досягнутої угоди про припинення вогню, Араік Арутюнян підкреслив, що народ Арцаха найбільше хоче миру в усьому світі, але якщо Азербайджан не хоче миру, то його змусять до цього миру.

«Ми стоїмо за мир, більше за всіх на світі світу хоче Арцах, але ми не можемо прийняти обов’язкову умову від країни, мета якої – знищити народ Арцаха, тисячолітню культуру Арцах, саму історію Арцаха. Я оголошу вітчизняну війну, закличу всіх вірмен прийняти не тільки матеріальну, а й фізичну участь. Вони хочуть тривалої війни? Ми не відмовимося, якщо буде нав’язана саме ця війна », – сказав Араік Арутюнян, зазначивши, що Азербайджан тільки після тривалих важких втрат буде готовий прийняти умови перемир’я або припинення вогню.

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан вранці 27 вересня почали бойові дії в Нагірному Карабасі, взаємно звинувативши один одного в обстрілі прикордонних територій і в провокуванні насильства. Обидві країни оголосили військовий стан і мобілізацію. Бойові дії призвели до військових втрат з обох сторін і численних жертв серед мирного населення. Вірменія і Азербайджан в гуманітарних цілях домовилися про припинення вогню в Нагірному Карабасі з 12.00 10 жовтня. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *