“Ну та й що? Що тут такого?”: Виборці депутата-вбивці шокували своїми словами. “Багато добра зробив”

Юмор

Журналісти Бігус.інфо поцікавилися у мешканців села Підвисоке Кіровоградської області, чому ті проголосували на місцевих виборах за засудженого за вбивство екс-нардепа Віктора Лозінського.

Про це йдеться у новому сюжеті проекту Бігус.інфо.

Спершу селяни відмовлялися відповідати, чи підтримували Лозінського на виборах, та потім підтвердили.

«Це конфіденційна інформація. За результатами видно ж, що проголосували… Це таке.. Що було раніше – я там не був, що було раніше. Ми будемо дивитися, що буде тепер», – сказав мешканець Підвисокого.

Це ж у коментарі ведучому заявила інша мешканка села. На уточнення журналіста, чи знає вона про вбивство, вчинене Лозінським, жінка відповіла ствердно.

«Ну та й що? Що тут такого? А скільки у вас там в Києві вбивають депутати людей, машинами насмерть збивають. Та хто там знає, чи полював?! Боже, ну як на полювання ходять, там випадковості всілякі є», – сказала мешканка.

Ще один чоловік пояснив, що Лозінський зробив «багато добра».

«Ви знаєте, скільки тут добра зробив? Ну і що! Інші теж вбивають. То таке – що він людину вбив. А скільки він добра зробив для людей. І люди за ним пішли: машину «швидку» взяв, садочок зробив, лікарню робив, школу робив. Людям похилого віку дрова дає. Що вам треба», – пояснив він.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області Лозінський, прокурор Голованівського району Євген Горбенко і начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський вбили місцевого жителя Валерія Олійника.

У квітні 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі. Пізніше Вищий спецсуд з цивільних і кримінальних справ зменшив йому покарання до 10 років ув’язнення.

У червні 2014 року Бориспільський міськрайсуд Київської області за клопотанням захисників засудженого ухвалив рішення звільнити Лозінського з колонії через хворобу. У квітні 2016 року Апеляційний суд Київської області визнав правомірним і залишив без змін це рішення.

Згодом Лозінський залишив виправну колонію у зв’язку з умовно-достроковим звільненням за рішенням суду.

6 травня 2019 року Дніпровський райсуд Києва достроково зняв судимість з Лозінського. На переконання суду, після відбуття покарання у вигляді позбавлення волі Лозінський своєю зразковою поведінкою і сумлінним ставленням довів своє виправлення. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *