“Не треба бути Вангою”. Щойно! Степанов шокував заявою – уже на цьому тижні

Юмор

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов попередив, що вже до кінця цього тижня Україна переступить показник по добовій захворюваності COVID-19 в п’ять тисяч людей. Про це він сказав під час онлайн-брифінгу.

Він закликав українців звернути увагу на епідеміологічну ситуацію в країні.

“Подивіться, як швидко ми перетнули спочатку тисячу, потім дві-три. Зараз чотири тисячі, і ми фіксуємо кожен день понад чотири тисячі хворих. Тут не треба бути Вангою, щоб спрогнозувати. Я думаю, що вже на цьому тижні цю позначку ми досягнемо – в п’ять тисяч (випадків COVID-19 за добу. – Ред.)”, – сказав Степанов.

Також він вказав на напружену ситуацію із заповненністю коронавірусних лікарень, може бути нестача лікарняних ліжок. При цьому міністр підкреслив, що епідемію можна зупинити, а потрібно для цього всього лише дотримуватися карантинних правил.

Як стало відомо, станом на ранок 6 жовтня в Україні підтвердили 4348 нових випадків зараження коронавірусом (234 584 з початку епідемії). Летально за останню добу хвороба закінчилася для 90 українців (4520 з початку епідемії). За понеділок одужали 2149 осіб (103 401 з початку епідемії). Днями Степанов вже говорив, що пацієнтів з COVID-19 стало в 5 разів більше, ми підходимо до небезпечної межі. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *