“Не звертайтесь за допомогою, вмирайте вдома!”: Експерт МОЗ шокував своєю заявою. У Мережі гримить скандал

Юмор

Лікар запропонував тим, хто не вірить в коронавірус, попрацювати в лікарнях, де лікуються люди з COVID-19

Експерт МОЗ, лікар-анестезіолог Сергій Дубров закликав “атеїстів COVID-19” не звертатися до лікарів у разі захворювання, “а просто помирати вдома”.

Його заяву опублікував Telegram-каналі МОЗ Коронавірус інфо.

Лікар запропонував тим, хто не вірить в коронавірус (таких людей прийнято називати дисидентами; наприклад, ВІЛ-дисиденти), попрацювати в лікарнях, де лікуються люди з COVID-19.

“Прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медперсоналу. Думаю, доби або кількох годин у реанімації з пацієнтами COVID-19 вистачить …” ковідний атеїзм “пройде дуже швидко”, – сказав Дубров.

“Ну і велике прохання до COVID-атеїстів: напевно не звертатися за медичною допомогою, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів”, – додав він.

Відзначимо, що 17 листопада в Україні виявили 12 496 нових інфікованих / хворих коронавірусною інфекцією (11 968 днем ​​раніше). Померли 256 хворих (159). Одужали 8096 (6786) людина.

За весь час епідемії в Україні зареєстровано вже 570 153 інфікованих / хворих. 259 079 з них видужали, 10 112 – померли.

“Черговий зашквар від МОЗ. Після поради для малого бізнесу йти працювати в лікарні новий перл.

Цього разу від президента Асоціації анестезіологів України та експерта Міністерства охорони здоров’я Сергія Дуброва.

Відео з ним розміщено на офіційному тг-каналі МОЗ.

Він звернувся до тих, хто не вірить в існування коронавірусної хвороби і попросив їх помирати вдома і не звертатися за медичною допомогою:

“Ну і велике прохання до атеїстів COVID-19: напевно, не звертатися за допомогою, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID-19, не звертайтеся до лікарів” “, – коментує тг-канал” Політика страни ” . Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *