“Найбільша ганьба Порошенка”: на з’їзді партії ЄС трапився “дикий” випадок. Українці цього не забудуть!

Юмор

На з’їзді партії “Європейська солідарність” стався дикий конфуз, який запам’ятається надовго.

Періодично члени партії п’ятого президента України Петра Порошенка потрапляють в дивні конфузи. Як правило, їх піднімають на сміх через некомпетентні заяви стосовно майбутнього країни. Але на цей раз конфуз стався під час з’їзду партії. Таке запам’ятається всім і головне дуже надовго.

На з’їзді партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» пролунав військовий американський марш «For Bales!», Який співали під час Громадянської війни солдати Конфедерації, які виступали проти скасування рабства, а пізніше – учасники Ку-Клукс-Клану.

Варто сказати, що такий поворот подій став для всіх повним шоком. На кадрах можна помітити, як люди, що сидять в залі, не розуміють, що відбувається. Звичайно, вони намагаються тримати обличчя і робити вигляд, що все йде за планом. Ймовірно, що так воно і було, просто трохи не всі це оцінили.

Ролик опублікував телеведучий Макс Назаров в Telegram.

Але найцікавіше, що перед тим, як заграв цей гімн представник партії “Європейська солідарність” говорив у своїй промові про військові пісні і марші. В цілому вийшла “незрозуміла солянка”.

Оратор заявив, що «наше попурі складається з військових пісень і маршів». Ймовірно, він порівнював попурі «ЄС» з попурі, підготовлене Офісом президента на День незалежності України.

У підсумку вийшло не дуже вдале порівняння. Хоча напевно за задумом оратора як раз все було по іншому і думку він хотів донести іншу. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *