“Ми не дозволимо!”: Кравчук “заткнув” його – переговори зупинено. Удар по Зеленському – напруга на межі

Юмор

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук закликав уповноваженого представника РФ Бориса Гризлова не блокувати переговорний процес і не висувати Україні ультиматуми.

Про це повідомляє Офіс президента України.

“Не блокувати переговорний процес і зосередитися на питаннях, у вирішенні яких зацікавлені громадяни України”, – закликав уповноваженого представника Російської Федерації Бориса Гризлова глава делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук на початку засідання.

За його словами, “сторони мають працювати над реалізацією рішень глав держав Нормандського формату, досягнутих під час Паризького саміту, наближаючи мир, якого так прагнуть люди”.

Леонід Кравчук, зокрема, наголосив, що українська делегація готова до конструктивної роботи над розв’язанням питань, що входять до порядку денного діяльності ТКГ.

Глава делегації України закликав не створювати “каменів спотикання”, а “рухатися вперед, зосередившись на посиленні режиму припинення вогню, звільненні утримуваних сторонами осіб, розв’язанні проблем, у вирішенні яких зацікавлені прості люди”.

Звертаючись до Бориса Гризлова, Леонід Кравчук заявив: “Не висувайте нам ультиматумів. Ми не в СРСР і не під Кремлем. Україна – незалежна держава, яка не дозволить диктувати їй будь-які умови!”.

“Чергове засідання ТКГ закінчилося скандалом через те, що російська делегація вирішила записати дискусію.
Кремлівське джерело повідомляє, що росіяни хотіли після опублікувати цю інформацію і показати подвійні стандарти української делегації.

Джерело з Офісу Президента повідомляє, що росіяни хотіли просто підставити українську делегацію і розігнати меседж, що Україна сама проти рішення донбаського кейса, зробивши удар по Зеленському та його мирному кейсу перед місцевими виборами.

Джерело вказує, що через цей скандал росіяни були незадоволені і роздратовані, що може зараз відбитися на режимі тиші на Донбасі.

Подальші переговори в ТКГ припинені.

Джерело доповнює, що росіянам це вигідно, щоб українська сторона не створювала ілюзію руху по переговорам.
Напруга між переговорними групами напружені до межі”, – пише тг-канал “Легітимний”, посилаючись на власні джерела. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *