Люди присіли від почутого! Зарплати українців під загрозою, в Кабміні зібралися різати: “з 30% до 15% будуть знижені надбавки у…”

Юмор

Міносвіти планує переглянути норми законів про оплату праці педагогів

Про це повідомляє Politeka з посиланням на письмо ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І науки України Голові Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергію Бабаку.  

У листі профспілкові діячі вказують на те, що 2 вересня поточного року на засіданні Комітету Міносвіти представило на розгляд проект реформування оплати праці педагогів.

У профспілках у цьому проекті побачили загрозу зниження оплати праці вчителям, оскільки МОН не погодило цю реформу з освітньою громадськістю.

Автори листа припускають, що якщо Рада скасує постанови Кабміну про підвищення посадових окладів і ставок зарплат педагогічних працівників, прийняті в 2018 році, то зарплати вчителів істотно скоротяться.

У профспілці зазначили також, що Міносвіти має намір встановити надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 15% (на сьогоднішній день – 30%).

Якщо Закон” про середню освіту ” в нинішній його редакції переглянуть з метою скасування всіх доплат і підвищень педагогічним працівникам, то висококваліфіковані вчителі не будуть мотивовані продовжувати свою роботу, попередили в профспілці. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *