Люди не вірять власним очам! Пенсії в Україні хочуть платити по-новому: яких змін очікувати одержувачам виплат, “більше 10 мільйонів…”

Юмор

В Україні незабаром мають намір нараховувати і виплачувати пенсії по-новому

Зараз в Мінсоцполітики активно розробляють таку модель, при якій в процесі пенсійного забезпечення громадян буде якомога менше посередників.

Територіальні управління ПФ поступово будуть усунені від процесу нарахування та отримання пенсій громадянами. Всі пенсії та соцвиплати фінансуватимуть з Єдиного центру-Пенсійного фонду України, пише Finance.Today.

субсидії, пенсії, соцвиплати, пенсіонерка, центр зайнятості

“Створено та впроваджено централізовану підсистему призначення та виплати пенсій, а обслуговування громадян в органах Фонду здійснюється незалежно від місця їх реєстрації”, – повідомив заступник голови правління Пенсійного фонду Олександр Малецький.

Перехід на цифрові технології не відбудеться одномоментно. Перш потрібно перевести з паперового в цифровий вигляд всі особисті справи клієнтів ПФУ. Їх налічується понад 10 мільйонів. На сьогодні понад 1,4 мільйона особових справ вже оцифровано.

пенсії, пенсіонерка, пенсіонери, виплати, пфу, субсидії

Крім того, вже створено сервіс, який дозволятиме автоматично призначати людям пенсії за віком без звернення до пенсійних органів та особистого їх відвідування.

Завдяки цьому можна буде скоротити час поїздок і оббивання порогів, які віднімають у літньої людини чимало часу і сил. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *