Лукашенко приголомшений! Він вже в Києві – цього не чекав ніхто. Дружина виїхала

Юмор

У зв’язку з протестами які відбуваються в Білорусі незареєстрований кандидат на вибори президента республіки Валерій Цепкало сказав дружині Вероніці, що є однією з трьох розділів об’єднаного штабу опозиції, повторно покинути Білорусь.

Про це повідомляє агенство РІА “Новости”.

Так, Валерій Цепкало порадив дружині повторно виїхати з Білорусі до Росії, поки сам він знаходиться в Києві. Він додав, що раніше був у Москві і Варшаві. За його словами, Вероніка в даний час знаходиться в Підмосков’ї.

Він пояснив, що його дружина повернулася до Мінська після голосування в Москві, але з початком протестів він порекомендував їй покинути країну.

“Вона приїхала (в РФ) вночі з Білорусії. Я їй сказав, щоб вона їхала з Мінська, тому що там хапун пішов серйозний, так би мовити, і всі медійні люди є першим об’єктом для можливого арешту. І щоб на мене не могли тиснути, я Вероніці сказав, щоб вона знову поїхала “, – сказав Цепкало.

Валерій Цепкало, політичний опонент президента Білорусі Олександра Лукашенка, втік з країни в Росію, 2 серпня приїхав з Москви до Києва.

Нагадаємо, що Світлана Тихановська також покинула республіку. Зараз вона знаходиться в Литві. Там їй надали річну візу і місце для проживання. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *