Лукашенко здався! Готовий вести діалог: ставить умови протестуючим

Юмор

Олександр Лукашенко, який виконує обов’язки президента Білорусі, погодився на проведення діалогу з представниками опозиції. Лукашенко також зауважив, що проводити їх на вулиці він не збирається передає БЕЛТА.

“Якщо хтось хоче діалогу, будь ласка. Якраз студентські колективи – це ті колективи, з якими я готовий вести діалог. Трудові колективи (я вже про це говорив). Будь ласка, формуйте своїх представників і будемо вести діалог. Всі хочуть нового політичного пристрою. Та заради бога, давайте візьмемося за конституцію, вносите пропозиції, сформуємо нову конституцію – це головний закон в будь-якій країні. І “танцювати” треба від конституції “, – зазначив Лукашенко.

Він назвав студентські колективи “майбутньою елітою країни” і заявив, що саме з ними “і треба вести цей діалог”.

Каже: “Селяни мають право на своє слово, і робочі хочуть своє слово сказати, і фахівці цих підприємств, і вчителі, і лікарі”.

“І з трудовими колективами, які сьогодні працюють, не дивлячись ні на що. І селяни мають право на своє слово, і робочі хочуть своє слово сказати, і фахівці цих підприємств, і вчителі, і лікарі. А чи не молодики, які ходять по вулицями і кричать, що вони хочуть діалогу. Ніякого діалогу вони не хочуть. і з вулицею ніхто з влади за стіл переговорів не сяде “, – підкреслив Лукашенко.

Президент закликав “людей зі здоровим глуздом від опозиції, які бачать свою країну вільною і незалежною”, висловлювати свою позицію “не на вулиці”.

“Під тиском вулиць ніякого діалогу в Білорусі не буде”, – заявив Лукашенко.

Він додав, що зміни в країні можуть початися вже після прийняття нової Конституції.

«Всі хочуть нового політичного устрою. І заради бога, давайте візьмемося за Конституцію, вносите пропозиції, сформуємо нову Конституцію – це головний закон в будь-якій країні. І «танцювати» потрібно від Конституції », – додав Лукашенко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *