Лукашенко в шоці! Гіркін вже там – збирає свою бригаду. Попруть – білоруси такого не чекали

Юмор

Екс-ватажок бойовиків так званої “ДНР” Ігор Гиркин (Стрєлков) запропонував президенту Республіки Білорусь Олександру Лукашенку попросити допомоги у “російських націоналістів”.

На думку Гиркин, “якщо Лукашенко буде діяти так само, як зараз, у нього залишається кілька місяців максимум”, після чого у нього залишиться тільки один варіант – емігрувати в іншу країну.

Він запропонував президенту Білорусі скористатися допомогою “величезного ресурсу” в Росії – націоналістичного руху.

“Ми готові боротися за Білорусь. Ідейно, що не за наказом, не за “бабки”, – сказав колишній ватажок бойовиків.

Гиркин не виключає ймовірність введення російських військ на територію Білорусі, проте не для розгону протестуючих, а для надання підтримки силовиків. Як повідомляють джерела, Гиркин вже зібрав бригаду, яка готова йти до Мінська. – чим це закінчиться, ми все знаємо.

Він також додав, що в ньому тече “25% білоруської крові” і у нього є родичі в Білорусі.

Відзначимо, що в 2005 році Гиркин стажувався в Республіці Білорусь по лінії спецслужб.

Нагадаємо, в 2014 році український Слов’янськ став першим містом, який бойовики Ігоря Гиркин захопили на Донбасі. Чим російські найманці тут по-справжньому запам’яталися, так це розстрілами цивільних. Відомо про щонайменше 6 страчених бойовиками людей.

Журналісти “Радіо Свобода” провели власне розслідування і змогли ідентифікувати більшість учасників групи Гиркин, які відправляли людей на розстріли.

Ватажком бойовиків, звичайно ж, був Ігор Гиркин – колишній (за його словами) співробітник російської ФСБ. Він неодноразово зізнавався, що щонайменше одну кару виконував особисто.

Ігор Гиркин нібито не є кадровим російським офіцером, але з’являється в ролі командира чи не всюди, куди ступає черевик російського військового – захоплення Криму, війна на Донбасі, війна в Чечні, Придністровський конфлікт.

Зараз він чи не найбільш розшукуваний в світі військовий злочинець. Все через його участі в збиття цивільного літака рейсу MH17, де Гиркин проходить одним з головних підозрюваних.

Хто ще причетний до цієї групи:

Віктор Аносов, позивний “Ніс” – має українське і російське громадянство, вважається наближеним російського куратора початку війни на Донбасі Владислава Суркова. У Слов’янську був таким собі “главою військової поліції”. Зараз спокійно собі живе в Росії, має бізнес в окупованому Криму.

В’ячеслав Апросімов, позивний “Балу” – теж має українське і російське громадянство. У Слов’янську був “військовим комендантом” і виконував роль “судді”.

Михайло Ніколаєв, позивний “Сивий” – має українське громадянство. У Слов’янську теж був кимось на кшталт “судді”. До сих пір є одним з ватажків бойовиків в окупованому Донецьку.

Олександр Зюбанов, позивний “Зубр” – має громадянство Росії, а також, можливо, України. Журналісти підозрюють, що до війни він працював в Україні міліціонером і адвокатом. У Слов’янську був “адвокатом” жертв розстрілів.

Сергій Трифонов, позивний “Трифон” – має українське і російське громадянство. Брав участь в захопленні аеропорту Сімферополя, яким командував Гиркин. Нині живе або на Донбасі, або в Криму. У Слов’янську був “прокурором”.

Павло Воловий, позивний “Скажений” – має українське громадянство. Про нього мало інформації. Відомо, що він входив в “трибунал” в Слов’янську.

Сергій Здрилюк, позивний “Абвер” – має українське і російське громадянство. До війни працював в українських спецслужбах. Зараз живе в Криму, де навіть балотувався в окупаційний “парламент”.

Українці звернулися до Білорусам, і відзначили, що там де русскій мір, Гиркин і інші окупанти, тільки смерть і біда.

Білоруси, не допустіть цього!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *