Краще присядьте! “Росія придбала надпотужну зброю коштом ЄС”, щойно прем’єр-міністр Польщі відкрив очі всій Європі на Путіна і його наміри

Юмор

Газопровід в обхід України “Північний потік-2” – це спосіб платити європейськими грошима за російську зброю.

Про це заявив під час дискусії в Атлантичній раді прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає ТАСС.

“Я не можу сказати, що у нас в Польщі є гостра антиросійська риторика. Проте є речі, які нам не подобаються. Наприклад, “Північний потік-2”, – сказав він, додавши, що, на його думку, це “плата європейськими грошима за зброю”.

Як стверджує Моравецький, якщо Росія викреслить Україну з постачальників газу Західній Європі, то зможе надавати ще більший вплив на неї. “Тому “Північний потік” і “Північний потік-2″ так небезпечні для нашого регіону. Тому ми критикуємо за них Німеччину”, – вказав глава польського уряду.

США і никзка європейських держав виступають проти спорудження газопроводу. На їхню думку, він підсилить залежність Європи від поставок російського газу. Роботи по будівництву “Північного потоку-2” припинені через санкції США щодо європейських підрядників, які набули чинності у грудні 2019 року.

Основною є позиція США, санкції яких вже змусили швейцарську компанію Allseas зупинити роботи і відкликати свої кораблі. У Росії вважають за можливе завершити роботи з допомогою власних суден, серед них називають трубоукладач “Академік Черський” і судно “Фортуна”.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *