Колапс! Степанов сказав це – вражаючі деталі: “Ввели локдаун”. Крайній захід – важливо знати кожному

Юмор

Міністр охорони здоров’я заявив, що якщо в добу буде підтверджуватися більше 20 тис. нових випадків коронавірусу, то ліжка в лікарнях заповняться на 100%.

Глава МОЗ Максим Степанов розповів, що медичну систему України буде чекати колапс, якщо добова кількість захворілих COVID-19 перевищить планку в 20 тис., повідомляє ТСН.

“Ми чітко розрахували коли у нас може трапитися колапс медичної системи. Якщо ми дійдемо до 20 тисяч хворих на добу – у нас буде 100% заповненість ліжок в лікарнях. Це разом з мобільними госпіталями”, – сказав Степанов.

Він зазначив, що проблемою при боротьбі з коронавірусом є велика кількість одночасно захворілих на нього.

“Щоб цього не допустити потрібно просто дотримуватися правил”, – заявив Степанов.

Відзначимо, санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що вони планують перетворити київський Палац спорту в мобільний госпіталь для хворих COVID-19. Прес-секретар мера Києва Оксана Зинов’єва заявила, що заповненість ліжок для хворих COVID-19 в столиці становить 73%, а сам Віталій Кличко заявив, що локдаун в місті запровадять лише як крайній захід.

Мер столиці Віталій Кличко заявив, що в разі, якщо уряд оголосить в зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом локдаун, влада Києва будуть змушене виконувати це рішення.

Про це 2 листопада в Facebook повідомив

“Ситуація сьогодні дійсно складна. Ви бачите, скільки хворих щодня, і все більше людей потребують госпіталізації. І така ситуація сьогодні в багатьох країнах Європи. Так званий локдаун вже ввели Польща, Франція, Німеччина. В Іспанії в ряді регіонів – теж суворий карантин . Готується до локдауну і Великобританія.
Київ сьогодні всіма силами намагається утримати ситуацію, щоб не вдаватися до жорсткого карантину. Виходячи з того, як буде розвиватися ситуація, міська влада буде змушена виконувати рішення уряду, якщо воно прийме рішення про суворі заходи “, – повідомив Кличко.

За словами мера столиці, локдаун в Києві буде крайнім заходом, так як необхідно утримати економіку міста, яка і так постраждала через кризу.

“Підкреслю: введення карантину в столиці буде вже крайнім заходом! Це принципова позиція міської влади. Бо ми, з одного боку, робимо все, щоб захистити здоров’я і життя людей. З іншого – розуміємо, що люди повинні працювати, бізнес повинен розвиватися. Діти – ходити в школу і садки. Ми повинні утримати економіку міста, яка і так постраждала від кризи “, – написав Віталій Кличко. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *