“Ковід не пощадив!”: Сьогодні не стало відомої української телеведучої і журналістки. Колеги у скорботі….

Юмор

В Одесі від ускладнень ковіду nомерла заслужена журналістка України і телеведуча Людмила Чекова. Про це розповіли її колеги.

Відомо, що жінці було 75 років і вона активно продовжувала працювати. Останні кілька місяців одеситка вела передачу на «7 каналі». А всього Людмила пропрацювала на місцевому телебаченні понад 48 років.

Вона починала свою кар’єру як помічник режисера в редакції сільських програм, потім більше 15 років пропрацювала на телеканалі “Круг”.

Одна з найвідоміших програм, яку вела журналістка, – «До речі з Людмилою Чековою». Там вона ділилася своїми думками про політичну обстановку в місті.

Людмила Чекова народилася 2 квітня 1945 року. На одеському телебаченні – з 1972 року. Починала помічником режисера в редакції сільських програм. Більше 15 років пропрацювала на телеканалі «Круг». Заслужений журналіст України.

Раніше ми писали про те, що в Одесі на 64-му році життя помер заслужений лікар України, головний терапевт Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Гамма Микола Опанасович. Медик був полковником медичної служби і одним з кращих лікарів госпіталю. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *