З “кумівством” покінчено! В Раді прийняли жорстке рішення, депутати в шоці – заборонили їм

Юмор

Народні депутати підтримали в цілому закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження спільної роботи близьких осіб”. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що документ отримав 252 голоси “за” з 225 необхідних. Закон передбчає заборону для народних депутатів України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міськіх голів мати в прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими.

За словами авторів законопроєкту, документ розроблено з метою врегулювання питань, пов’язаних із обмеженням спільної роботи близьких осіб на посадах помічників-консультантів депутатів усіх рівнів. У Верховній Раді переконані, що ініціатива забезпечить вдосконалення нормативно-правового регулювання у сфері запобігання конфлікту інтересів.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроєкт про призов резервістів. Документом пропонується надати президенту України право призивати на службу резервістів без оголошення мобілізації. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *