Зеленський зробив це! Його підпис уже там, українці аплодують – будуть отримувати знову: що потрібно знати

Юмор

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Закону України” Про державну допомогу сім’ям з дітьми” № 930-ІХ про надання при народженні дитини так званого пакунка малюка, який Верховна Рада ухвалила 30 вересня 2020 року.

Про це повідомила пресслужба президента.

Таким чином в Україні повернули надання батькам одноразової натуральної допомоги, яка з 1 вересня видавалася грошима – 5 тис. гривень на картку.

Зазначається, що вартість “пакунка малюка” становитиме не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, він буде видаватися протягом 30 днів після народження дитини.

Також закон уточнює перелік отримувачів “пакунків малюка”, якщо у дитини немає батьків – це можуть бути усиновителі, патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни новонародженої дитини.

Видавати “пакунки малюка” будуть в установах охорони здоров’я або в органах соціального захисту за місцем проживання або перебування.

Тепер Кабінет міністрів мусить затвердити порядок надання “пакунка малюка”, передбачивши з 1 липня 2021 року можливість за бажанням батьків отримати замість нього відповідні кошти. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *