Зеленський в шоці! Щойно Богдан зробив резонансну заяву після підпалу авто. Моторошний скандал сколихнув всю країну

Юмор

Колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан написав у Facebook 11 серпня, що розцінює підпал свого авто як погрозу від влади.

“Сьогодні вночі невідома особа підпалила мій улюблений і задекларований автомобіль Tesla S. Хоча втрата важка (автомобіль згорів ущент), але я не сприймаю це близько до серця. Звичайно, усіх хвилює питання – хто це зробив і чому? Оскільки це лише черговий момент у ряду кримінальних справ проти мене та моїх друзів і чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це як погрозу від влади”, – написав він.

Богдан заявив про “символізм”, оскільки минуло рівно пів року, як він звільнився з Офісу президента.

“Я розумію, що замовник цього злочину має певний кримінальний досвід, а його співучасники сидять у найвищих владних кабінетах, проте, дорогенькі, кризові історії – моя робота. Перекладаю – це ви зараз бахнули керасинчіку у кастрік. Ну що ж, будемо зараз активно виводити вас на чисту воду і постараємось забезпечити вас комфортними умовами відбування покарання (про комфортні – не обіцяю)”, – додав колишній глава ОПУ.

Богдан опублікував відео з камер спостереження, на якому видно момент підпалу авто невідомою людиною.

За даними поліції, авто Tesla підпалили приблизно о 3.00 11 серпня. Ніхто не постраждав. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження майна).

Богдана 21 травня 2019 року призначили главою Адміністрації Президента. 25 червня він став керівником перейменованого відомства – Офісу президента. 11 лютого 2020 року глава держави Володимир Зеленський звільнив Богдана.

Згідно з електронною декларацією, Богдан володіє автомобілями Tesla Model S і Tesla Model X. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *