Зеленський в шоці! Скандал на всю країну. Після виборів – соратника спіймали на ганебному. Країна на ногах!

Юмор

За підозрою в отриманні хабара затримано голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича. Інформацію про це підтвердила прес-секретар СБУ на Закарпатті Ванда Мильо.

Як повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, затриманий Михайло Попелич, який в якості кандидата від партії “Слуга народу” виграв місцеві вибори.

“Правоохоронці затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі сумою 80 тисяч гривень. Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від« Слуги народу », проте партійна приналежність не дає імунітету нікому, і особливо, коли мова йде про хабарі,” відкати “і розкрадання бюджету. Захищати в судах, при таких обставинах, я вас не буду! ” – заявив Петров.

Навпаки, Петров закликав правоохоронців з усією строгістю і професіоналізмом поставитися до розслідування подібних справ.

За попередньою інформацією, Михайла Попелича затримали на хабарі за “відкати” на тендерах на дороги і тротуари. Йдеться про суму в розмірі 80 тисяч гривень. 

Зазначимо, що такий антипіар лише знову вдарить в першу чергу по президентові. Місцеві вибори і та кстали провалом для правлячої партії і зашквари з переможцями тільки спровокують скандал.

Нагадаємо, що співробітники СБУ затримали при отриманні хабара в 10 000 доларів голову Чернігівської РДА.

Також ми повідомляли, що в Луганській області першого віце-мера затримали на хабарі на гарячому. Чиновник мав намір отримати “відкат” у 10% від місцевої фірми, що підприємство виграє тендер і укладе договір на виконання робіт з благоустрою міської території.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *