Гopдoн: Пepecтаньтe кaшляти, cлyxaйтe yвaжнo… Пicля тorо щo я зapaз cкaжy, нe виключeнo щo мeнe тyт бiльшe нe бyдe

Юмор

Відомий український журналіст Дмитро Гордон в ефірі скандального телеканалу “112 Україна” відверто висловився про Віктора Медведчука. Промова Гордона змусила ведучих телеканала почуватися ніяково. Гордон дав інтерв’ю “112 Україна”, господарем якого став одіозний прихильник Путіна Віктор Медведчук.

Там він висловився досить відверто про особу політика, підтвердивши, що знає, хто справжній власник скандального телеканалу.

“Нещодавно дізнався, що господарем” 112 Україна “став Віктор Медведчук. А до цього мені говорили, господарем був чи то (Віталій) Захарченко (колишній міністр МВС України), чи то (олігарх Сергій) Курченко”, – розповів журналіст, уточнивши, що обидва зараз знаходяться в Москві в бігах за злочини проти українського народу.

Гордон підкреслив, що не має ілюзій щодо особистості кума Путіна.

“Для мене Віктор Медведчук – це все одно що Володимир Путі. Це людина, яка ототожнюється для мене з “русскім міром”. Для мене політична діяльність цієї людини і його погляди неприйнятні. Це не проукраїнські, а проросійські погляди. Його позицією я обурений до глибини душі. У мене є ненависть і до держави-агресора, і особисто до Путіна”, – висловився відверто Гордон.

Журналіст попередив телеглядачів про те, що його заява, швидше за все, обернеться рішенням “112 Україна” взагалі прибрати його з ефірів. Однак цей факт його не злякав. Примітно, що промова Гордона викликала нервовий кашель у ведучої.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *