Він зник! Щойно стало відомо – Лукашенко такого не чекав. Просто в Раді – Порошенко в шоці

Юмор

Напевно тільки лінивий ще не встиг прокоментувати ситуацію в Білорусі навколо президентських виборів. Нагадаємо, у Білорусі люди виходять на протести, оскільки вважають результати президентських виборів сфальсифікованими.

Не пройшов мимо і екс-нардеп Семен Семенченко і вказав на один дуже цікавий момент:

Висловлюючи солідарність з білоруським народом не можу не звернути увагу на один цікавий факт.

Серед політиків, які роблять заяви про засудження насильницького придушення протестів у РБ, особливою активністю відзначається фракція ПЕС. Хотілося б поставити запитання і їм і людям з короткою пам’яттю які активно вітають таку революційність соратників Петра Олексійовича.

Дорогі мої, а пан Порошенко зараз випадково не консультує Лукашенко в питанні силових розгонів народних протестів? Тому що він напевно в цьому має найбагатший досвід в Україні. Історія розгону протестного містечка під ВР 03.03.2018 показує його високий професіоналізм в даному питанні. Розбиті голови, відбиті нирки, зламані руки, арешти активістів з відправкою їх по фейкових кримінальних справах в Маріуполь – цей досвід дуже був би затребуваний зараз вашими колегами в Білорусі. Так як, консультує сивочолий український «гетьман» сивочолого білоруського «бацьку»? Га? – пише Семенченко.

Також, Семенченко раніше написав:

Ще одна ілюстрація того факту що не можна механічно переносити своє ставлення до нашого Майдану на події, що відбуваються в чужій країні. Це фото вчора стало одним із символів свавілля проти протестуючих. Заарештували, завалили, знущаються! Як з’ясувалося – затриманий – російський військовий пропагандист Семен Пегов. Зараз в так званому «центрі ізоляції правопорушників» в Мінську. В даному конкретному випадку очевидна проявлена ​​злочинна м’якотілість. Тому що місце «журналістів» лайф ньюз не там. Для цього прекрасно підходять телеграфні стовпи.

Наразі також стало відомо, про те, що зник головний редактор одного з великих незалежних сайтів. Про це пишуть Білоруські телеграм канали

Машина головного редактора «Нашої Ниви» стоїть кинута, відкрита і порожня в одному з районів столиці.

Згодом стало відомо, що мінська міліція у вівторок затримала головного редактора білоруської газети «Наша нива» Єгора Мартиновича.

– Від головного редактора “Нашої ниви” Єгора Мартиновича прийшла SOS-смс. Це означає, що він затриманий, – вказала редакція газети в своєму Telegram-каналі.

Мартинович повертався додому на автомобілі після висвітлення подій в білоруській столиці.

Нагадаємо, що в понеділок кореспонденту «Нашої ниви» Наталії Лубневской прострелили коліно під час мітингу в Мінську. Журналістку довелося госпіталізувати. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *