Він в шоці! Кума Єрмака накрили – щойно, це почула вся країна. Порішали з Аваковим – це крах

Юмор

Народний депутат Гео Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Про це йдеться у відеоблозі Лероса на Youtube

За словами Лероса, колишній співголова фракції “Блоку Леоніда Черновецького” в Київраді Комарницький, якого скандальний нардеп називає “головним корупціонером у Києві”, говорив по гучному зв’язку з Миколою Тищенком – кумом голови Офісу президента Андрія Єрмака. Нібито саме так його вдалося підслухати навіть у лазні після обшуків у Комарницького в липні.

Імовірно, саме ці записи Лерос намагався увімкнути у Верховній Раді 30 вересня перед тим, як заявити, що нардеп “Слуги народу” Микола Тищенко та Денис Комарницький готують на нього напад.

Комарницький пов’язаний зі Степаном Черновецьким – сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, нагадує Гео Лерос.

“У Комарницького провели обшуки, пов’язані з корупцією на Воскресенському мосту (навколо його будівництва – ред.). Він зв’язується зі своїм партнером Тищенком, який загасив цю справу за допомогою Зеленського і Єрмака. За що “смотрящий” йому дуже вдячний.

Більше Комарницького ніхто не чіпає. З МВС порішав “перший”, а в СБУ рулить подільник Комарницького – товариш Наумов, начальник внутрішньої безпеки СБУ. Відомо, що начальнику київської СБУ Головашу він взагалі віддає відсоток від усіх бюджетних платежів. Тому сумки в СБУ Комарницький завозить на оперативному авто СБУ – прямо у двір Служби безпеки”, – розповідає Лерос.

Комарницький каже по телефону Тищенку, що він не боїться кримінального переслідування.

“Такого у мене не було. Щоб якась собака бл*ть подивилася в нашу сторону бл*ть, а ми, бл*ть, по кутах розбіглися. Ніколи. Просто ніколи. Бл*ть, ну їм з нами не пощастило, братик… Вони не тих кусають. Все, Коль. Все заберемо. Ось ти подивишся”, – обіцяє він.

За словами Комарницького, “при нашій владі це все бл*ть вкрадено”.

Далі Комарницький нагадує нібито Тищенку про його бандитське минуле.

“Добре, що ми з тобою ще з того часу, так?.. Ні, ну дивися, слава Богу, що наш з нами. Тому що я переживав, щоб він не почав там, знаєш…” – зазначає він, ймовірно маючи на увазі главу Офісу президента Андрія Єрмака. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *