Втрата права на пенсію, українців попередили про великі неприємності: “Можуть забути…”

Юмор

Українцям пояснили, з яких причин вони ризикують втратити пенсію від держави

Про це пише видання Громада.Схід.

За словами юристів, потенційні пільговики можуть забути про пенсійні виплати навіть через одну помилку в трудовій книжці.

Фахівці нагадали, як житель села Нікольське через одну помилку в написанні імені, яка була допущена 35 років тому, ледь не втратив виплати. Все через те, що в трудовій книжці неправильно написали ім’я пенсіонера.

“Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників визначено, що виправляти записи в трудовій книжці можуть тільки роботодавці, які, власне, і допустили помилку. Якщо підприємства вже не існує, виправити запис можливо тільки через суд. У позовній заяві необхідно вказати, який саме факт необхідно встановити і з якою метою, а також надати докази, які можуть підтвердити цей факт”, – озвучили юристи всі нюанси.

Через цю помилку регіональне управління ПФУ  відмовилося врахувати чотири роки стажу чоловіка, а виправити помилку не було можливості, оскільки архівні дані не збереглися.

Пенсіонер, якому не врахували кілька років стажу, за допомогою юриста звернувся до ПФУ, але отримав відмову, тому він пішов до суду.

Юрист, яка готувала позов, долучила документи, які підтверджують факт належності трудової книжки з правильним написанням імені. Феміда після нових аргументів задовольнила позов, після чого пенсіонеру перерахували стаж. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *