Всі присіли від почутого! Щойно! Заява Шмигаля про карантин приголомшила країну!

ЮморВ Україні адаптивний карантин, незважаючи на те, що поки його продовжили до 31 жовтня включно, триватиме ще довго. Жорсткість його обмежень залежатиме від ситуації із захворюваністю на коронавірус.

Про це в інтерв’ю The Page розповів прем’єр-міністр Денись Шмигаль. За його словами, незалежно від сьогоднішніх показників щодо COVID-19, уряд передбачає, що у вересні-жовтні країну очікує напружений момент із проходженням чергового спалаху пандемії.

“Зараз ми продовжили карантин фактично до початку листопада. Очевидно, що його, ймовірно, буде продовжено й далі. Тут важливо правильно підготувати медичну систему, лікарів, обладнання, лікарні, підвести кисень до ліжок. Це один із елементів сучасних протоколів лікування”, – пояснив він.

Глава уряду зазначив, що зараз немає такого розуміння, як перша, друга або третя хвилі пандемії, натомість медики й урядовці користуються поняттям – хвилеподібний розвиток коронавірусу в світі.

“Тобто цих хвиль може бути багато. І рахувати, яка це хвиля – перша, друга або десята, – напевно, вже некоректно. Треба розуміти, що сьогодні світ живе з коронавірусом. Ми очікуємо винахід вакцини…” – підкреслив Шмигаль.

Водночас додав, що до моменту появи комерційних партій ефективних ліків і перших вакцин від COVID-19 державі потрібно стримувати поширення вірусу можливими способами. Серед них – карантин і дотримання його правил, загальноприйнятих рекомендацій.

“Сьогодні в Україні протоколи лікування й ліки українських виробників дають нам змогу не допускати важких стадій, і у нас летальність від коронавірусу зменшується. Якщо на початку вона була 3%, потім 2,5%, то зараз уже 2,2%. Вона продовжує зменшуватися. Це показник роботи наших лікарів, показник ефективності протоколів”, – запевнив прем’єр. ДжерелоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *