Всі присіли від почутого! “Самі повинні забезпечити собі пенсії”: Шмигаль зробив скандальну заяву. Українці такого не чекали!

Юмор

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не бачить перспективи у існуючої в країні пенсійної моделі. На форумі “МСП. Перезавантаження “він заявив, що з урахуванням наявних в країні фінансових ресурсів українці самі повинні забезпечити собі пенсії.

Один з інструментів такого забезпечення він назвав Фондовий ринок, над створенням якого має намір працювати.

“Реально розуміючи демографічний прогноз розвитку України, я розумію, що для більшості тих, хто сидить в цьому залі, сучасна пенсійна система не зможе забезпечити пенсію, навіть тисячу гривень. Ми зобов’язані перейти на накопичувальну “, – заявив він.

Щоб зменшити витрати на пенсіонерів, в Україні щороку зростає пенсійний вік (для жінок) і стаж. З 2021 року, аби вийти на пенсію, потрібно буде накопичити мінімум 28 трудових років. З кожним роком ця цифра буде збільшуватися, поки в 2028 році не досягне 35 років.

Також в Україні збираються ввести підвищений тариф єдиного соціального внеску за осіб, зайнятих на роботах за списками пільгових категорій професій. Крім того, припиниться призначення пенсій за вислугу років. Такі виплати залишаться у вузького кола осіб. Їх покривають виключно за рахунок держбюджету, а так як коштів зараз бракує і українців хочуть перевести на накопичувальну пенсійну систему, то на державу розраховувати особливо не варто. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *