Всі присіли від почутого! Наслідки будуть жахливими! Щойно! У МОЗ попередили – через рік-два. Українці приголомшені!

Юмор

Наслідки пандемії COVID-19 для української системи охорони здоров’я будуть жахливими. Це пов’язано з тим, що на сьогодні вона перевантажена.

Про це в ефірі “Україна 24” заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Віддалені наслідки цієї пандемії для системи охорони здоров’я будуть жахливими. Антибіотикорезистентність внаслідок неконтрольованого вживання антибіотиків зараз, онкологія, серцево-судинні … Втрата сьогоднішньої ранньої діагностики через перевантаженість системи охорони здоров’я… через рік-через два наслідки будуть”, – заявив Ляшко.

Також Ляшко заявив, що курс вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19, яка складається з двох доз, буде коштувати 14 доларів – це майже 400 грн.

“Ми знаємо… те, що озвучили на засіданні, про те, що одна доза вакцини в рамках механізму COVAX може коштувати 7 доларів, для повноцінного щеплення дві дози — 14 доларів”, — сказав Ляшко.

ВООЗ прогнозує, що Україна зможе отримати першу партію успішно випробуваної та зареєстрованої вакцини від COVID-19, у кількості, еквівалентній 20% населення, у другому кварталі 2021 року. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *