Всі присіли від почутого! З пенсій українців вираховуватимуть половину, з’явилося пояснення від ПФУ: “На відшкодування…”

Юмор

У ПФУ пояснили, в яких випадках українським пенсіонерам можуть урізати виплати 

Відомо, що у 2021 році заплановано тричі підвищити пенсії, проте існують окремі випадки, коли суму виплат можуть урізати на 50%. 

В офіційному виданні ПФУ “Пенсійний кур’єр” на сторінці в Facebook повідомили, що відрахування з виплат проводяться в установленому законом порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків (щодо майнових стягнень), виконавчих приписів нотаріусів та інших рішень і постанов, пише ukranews.com

Так, посилаючись на статтю 50 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з пенсій можуть утримати не більше 50%. Ці гроші вираховуються на аліменти, відшкодування шкоди, завданої пенсіонером потерпілому, у зв’язку зі смертю потерпілого, на повернення переплачених сум зарплати в передбачених законом випадках.

За іншими видами стягнень з пенсії може бути утримано 20%. 

Нагадаємо, уряд затвердив дату щорічної індексації: 1 березня. Нововведення торкнуться пенсіонерів і людей, які тільки отримуватимуть виплати. 

Варто враховувати, що багато українців платять податки тільки з мінімальної офіційної зарплати. Через це коефіцієнт стажу буде менше 1% і пенсіонер зможе отримати тільки мінімум – 1712 гривень. Сума буде більше при наявності повного стажу. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *