Всі присіли від почутого! Вже від сьогодні. Рішення прийнято.За відсутність масок будуть штрафувати по-новому

Юмор

В Україні з 14 січня 2021 року набув чинності закон, який дозволяє штрафувати власників бізнесу за відсутність масок або респіраторів у відвідувачів.


Про це йдеться в законі 1113-IX. “Підприємство, установа, організація, громадянин-суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – зазначено в документі.

Так, штрафи для підприємців становитимуть 3400-5100 грн. Платити доведеться в таких випадках:


Якщо допускають у свої будівлі, приміщення і громадський транспорт людей мез маски.


Немає попередження, що потрібно надіти маску.


Не роблять усне зауваження, не припиняють обслуговування, не викликають поліцію.


Закон про штрафи за відсутність масок у громадських місцях ухвалено Верховною Радою в листопаді 2020 року і підписано президентом Володимиром Зеленським 17 грудня 2020 року.


“За пропуск, допуск особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, зокрема і респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, а також і виготовлених самостійно, або невжиття заходів щодо перебування людини в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту, суб’єкт господарської діяльності сплачує штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – ідеться в документі.


Штрафувати можуть навіть “за невжиття заходів”, тобто якщо людина зайде в приміщення в масці, а потім зніме її, водночас ніхто не зробить їй зауваження, не попросить надіти маску або залишити приміщення, то і за таку бездіяльність підприємство можна оштрафувати.OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *