“Все це маячня!”: Зеленський зробив емоційну заяву. Прямо під час інтерв’ю. “Ми всі втомилися”

Юмор

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в його сім’ї усі вже втомилися від епідемії коронавірусної інфекції. Про це він сказав телеканалу “Україна 24” в інтерв’ю, яке вийшло 22 серпня.

“Я розумію, як усі втомилися, ми втомлені у сім’ї. Всі втомилися ходити в масках, я розумію. Ну, потрібно хоча б трішечки серйозніше до цього відноситися. Відстань, маска. Може, на вулиці, там, де ти йдеш, поруч із тобою нікого немає, це і не страшно, якщо ти там зняв маску, ми розуміємо. Але це приклад. Ти знімаєш, і це приклад для іншого, інша людина йде і каже: “Він без маски, і я буду без маски”. Коли люди збираються, я розумію, таке в житті буває один раз – весілля, день народження – я все це розумію, але треба бути дуже обережними”, – пояснив президент.

За його словами, якщо в Україні не витримають медики – “буде те, що було в Італії”.

“Більшість європейських країн – Італія, Англія, прибалтійські країни – вони всі нас вітали, коли ми збили першу хвилю. У нас в Україні першої хвилі реально не було. Зараз вона є, і зараз ми ростемо. Першу хвилю ми просто збили, в Україні її не було в ті терміни, коли вона була в Європі”, – зазначив Зеленський.

Він звернувся до українців із закликом “бути розумними” і дотримуватися правил обережності, щоб не заразитися COVID-19.

“Легко, на ногах легко, крім дітей, ніхто нічого не переносить. Все це маячня. Є поодинокі випадки, є люди, які навіть не знають, що у них був COVID-19. Є такі люди, з міцним імунітетом, природно дуже міцні, їх не так багато. Будьте обережні”, – попросив глава держави.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *