Все для Суркісів. Залізуть в кишеню кожному українцеві: рішення вже прийнято. ПриватБанк повинен

Юмор

Олександр Данилюк, який в минулому займав посаду міністра фінансів, вважає, що «кожен українець заплатить зі своєї кишені» за ухвалене рішення Печерського суду про відшкодування коштів Приватбанком на користь компаній, які пов’язують із Суркісами.

Про це він заявив в ефірі Громадського радіо.

«Що це рішення означатиме для кожного українця? Усі ці рішення, компенсації, будуть зроблені через український бюджет. А це гроші всіх платників податків, кожен втратить певну суму. Хтось 10 гривень, а хтось 1000 гривень. Словом, кожен за таке рішення заплатить для того, щоб олігархи отримали свої гроші. Ті, що раніше вивели з України, а зараз це буде, як вишенька на торті для них. Усе це відбудеться за кошти громадян»,— вважає Данилюк.

Він додав, що нещодавнє рішення «є сигналом для інших судів», які розглядають, зокрема, позови попередніх власників і, які оскаржують націоналізацію Приватбанку. Вони орієнтуватимуться на те, що робитиме влада з ухвалою Печерського суду.

«Якщо на це закриють очі чи лише формально подаватимуть апеляцію, то це буде сигналом для ухвалення не справедливих, а вигідних їм рішень», — впевнений ексміністр.

Нагадаємо, що Печерський районний суд 2 вересня за головуванням судді Сергія Вовка ухвалив рішення про примусове стягнення з ПриватБанку майже 10 млрд грн на користь компаній братів Суркісів. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *