Вже зараз! Вони увірвались туди – обшук показав все. Країна гуде – облава спрацювала

Юмор

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура просять взяти під варту всіх п’ять підозрюваних у справі завдання 37 млн грн збитків під час зведення військового полігону «Широкий лан».

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили джерела в антикорупційних органах правопорядку.

За словами співрозмовників, колишнього начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України Олега Галушка проситимуть взяти під варту із альтернативою 20 млн грн застави; начальник управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів ГКЕУ ЗСУ Сергія Чагарного – варта або 3,5 млн грн застави, а ексначальника відділу технічного нагляду за будівництвом ГКЕУ ЗСУ Віктора Антощука – арешт або 5 млн грн застави.

Також, як повідомили джерела, органи правопорядку проситимуть Вищий антикорупційний суд взяти під варту бенефіціара компанії «Ріст» (наразі ТОВ «Контейт») Романа Баликіна із заставою 35 млн грн, а керівника фірми Костянтина Чепусова – арешт або 30 млн грн застави.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру п’яти особам у нанесенні збитків під час будівництва полігону «Широкий лан». За версією слідства, у 2017-2018 роках начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, начальник Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного КЕУ ЗСУ та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ у змові з представниками приватного товариства «Ріст», а саме його директором та бенефіціарним власником, організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору «Широкий лан» у с. Улянівка Миколаївської області.

У НАБУ зазначили, що попри фактичне невиконання робіт з облаштування польового табору, посадовці ЗСУ все ж «посприяли» в перерахуванні коштів на рахунки компанії. Як наслідок, державі було завдано збитків на суму понад 37 млн грн, що підтверджується висновком Державної аудиторської служби та проведеними в справі експертизами.

Також, співробітники Національного антикорупційного бюро проводили обшуки у центральному офісі групи компаній Smart Energy, що належить нардепу і бізнесмену Вадиму Новинському.

Зазначалось, що обшуки проходили у центральному офісі Smart Energy, а також в офісі в селі Яхники (Полтавська обл.).

В компанії зазначають, що виходячи з тексту судової ухвали, слідчі дії проводяться в рамках розслідуваннящодо законності видачі в 2017 році спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів компанії “Аркона Газ-Енергія”, про придбання якої заявила Enwell Energy (у минулому Regal Petroleum, входить до групи Smart Energy) на Лондонській фондовій біржі в березні цього року. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *