То були не чутки: Зеленський зробив гyчну заяву, що готують по Донбасу

Юмор

Україна розробляє карту виконання Мінських домовленостей з точними термінами їх виконання. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Найближчі кроки – це зустріч в «нормандського форматі», і я вірю, що ми на цій зустрічі зможемо вирішити багато ключових, і дійсно складних елементів Мінських домовленостей», – сказав він.
Він зазначив під час прес-конференції з президентом Фінляндії Саулі Нііністе, що «буде найближчий контакт з президентом Російської Федерації Путіним».

Глава держави повідомив, що на зустрічі лідерів в «нормандському форматі» буде обговорюватися «формула Штайнмаєра».

«Формула Штайнмаєра» і всі пункти Мінських угод будуть розглядатися, і прийматися буде рішення лідерами чотирьох держав », – зазначив він.

Зеленський стверджує, що українські інтереси при цьому не постраждають.

«Ми будемо працювати, і будемо боротися, щоб захищати кожну краплю наших українських інтересів», – підкреслив він.

За його словами, обговоренню підлягають всі пункти Мінських угод.

«Ви знаєте, що не я підписував Мінські угоди. Але ми з вами розуміємо, що відповідальність зараз на мені. Ніхто не знімає цю відповідальність, тому що це наша з вами країна », – нагадав він.

Нагадаємо, що так звана «формула Штайнмайера» передбачає одночасне прийняття Верховною Радою поправок до Конституції, відповідно до яких Донбас отримає особливий статус і там будуть проведені вибори. Потім держава-агресор забере свої війська і техніку з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. А також передбачена амністія всіх терористів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *