Сьогоднішній рейтинг підтримки Президента Зеленського б’є рекорди. Стали відомі цифри

Юмор

Понад 70% громадян України висловили задоволення діяльністю президента Володимира Зеленського, що майже в півтора рази вище рівня задоволеності роботою глави держави в порівнянні з липнем. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг«.

Також 29% респондентів позитивно оцінили роботу нового прем’єр-міністра Олексія Гончарука, 11% – негативно і дві третини не змогли сформувати своє ставлення.

Роботою парламенту дев’ятого скликання задоволені 39% опитаних, 19% – не задоволені і 45% не змогли дати оцінку.

Більшість респондентів підтримують ініціативи про зменшення числа нардепів, скасування депутатської недоторканності і припинення повноважень депутата за «кнопкодавство» або прогули.

Також більше 70% українців підтримують розширення повноважень президента при призначенні голів НАБУ, САП і збільшення кількості омбудсменів.

Оцінили респонденти і поточний стан справ в Україні. На думку 55% ​​українців, справи в країні йдуть у правильному напрямку, 18% вважають, що в неправильному. 28% не змогли відповісти на це питання.

Найоптимістичнішою залишається молодь і електорат «Слуги народу», але більш песимістичні погляди у старшого населення – прихильників «Європейської солідарності» і «Опозиційною платформи – За життя».

Опитування проводилося в період з 6 по 10 вересня. Всього методом особистого формалізованого інтерв’ю було опитано 2 тис. 500 осіб. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *