Славко прокоментував нічну пожежу в якій згорів будинок ексочільниці Нацбанку Валерії Гонтарєвої під Києвом

Юмор

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук прокоментував нічну пожежу в якій згорів будинок ексочільниці Нацбанку Валерії Гонтарєвої під Києвом. Про це він пише у своєму Фейсбуці.

“Спалення будинку екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої – це подія, що вимагає негайної ефективної реакції правоохоронних органів та президента.

Злочинці, які стоять за цим актом, повинні бути негайно знайдені правоохоронною системою та покарані за рішенням суду.

Реформа банківського сектору проведена Гонтаревою після Революції Гідності, викликала чимало суперечок. Політичний та медійний тиск на Валерію не припинявся, а в останні місяці навіть посилився.

На цьому фону зухвала атака на будинок, який належить екс-голові Нацбанку, не може розцінюватися як звичайний «кримінал», розслідування підпалу повинно стати пріоритетом для правоохоронців.

Недоторканість та захист власності – основа для будь-якого економічного зростання. Це також базова потреба будь-якого інвестора, про залучення яких так любить говорити президент у відеозверненнях та прем’єр-міністр на міжнародних форумах.

Якість та швидкість розслідування такого зухвалого злочину стане справжнім сигналом для бізнесу та інвесторів а також спавжнім іспитом для правоохоронних органів.” – написав Вакарчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *