«Порошенки-Геращенко» вливають депутатам від «Слуги народу» всякі дурниці в вуха- Разумков

Юмор

Дмитро Разумков, як зазначає видання Українська права, посилаючись на свої джерела всередині фракції «Слуги народу», заявив, що його підставили з проваленим голосуванням в парламенті.

За словами спікера, депутати, що представляють політичну силу президента, більше довіряють іншим фракціям, а «порошенки-Геращенко» вливають їм всякі дурниці в вуха, повідомляє replyua.net.

Дмитро Разумков звинуватив депутатів від «Слуги народу», що ті його підставили провалом голосування по законопроекту номер 1009, що дає дозвіл співробітникам Госбюро розслідувань і НАБУ прослуховувати українських чиновників.

Спікер парламенту підкреслив, що представники політичної сили глави держави довіряють більше чужим фракціям, а «порошенки-Геращенко» вливають їм у вуха всяку нісенітницю.

Також Разумков підкреслив, що його потрібно заздалегідь попереджати в разі, якщо у народних обранців виникають питання по якихось проектів законом.

За його словами, фракція «Слуги народу» домовилася проводити додаткові засідання перед голосуванням з особливо важливих законопроектів, і тут потрібно обговорювати і вирішувати всі виникаючі питання.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *