Нас сьогодні обдурили: Ляшко зaклuкaв дo кардинальних дій (вiдеo)

Юмор

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко через наміри влади дозволити в країні продаж землі до кінця року закликав українських селян і фермерів “винести на вилах” членів Кабміну і депутатів Верховної Ради, а також пообіцяв особисто взяти участь у спаленні будівлі парламенту. 

Про це йдеться в повідомленні партії.

“Я попереджав усіх, що парламентські вибори будуть боєм за землю – кому вона буде належати.

На жаль, люди думали, що я жартую. А сьогодні ми бачимо, як нова влада поспішає продати землю, бо розуміє, що треба швиденько все продати, тому що завтра у них не вийде. Ми не дамо їм продати землю!

Я закликаю українських селян і фермерів об’єднуватися і дати рішучий бій – винести на вилах і цей новообраний парламент, і уряд. Я разом з селянами спалю до чортової матері той парламент, але ми не дамо продати наше удущее “, – заявив політик.

Він вважає, що намір нової влади дозволити продаж землі, зокрема іноземцям, суперечить Конституції, з якої випливає, що земля належить українському народу. При цьому він виступив за проведення референдуму з цього питання.

“Треба бути або дурнем, або зрадником, щоб останнє багатство, яке залишилося в української нації, продавати. Гітлерівці колись нашу землю ешелонами вивозили, а нинішня влада хоче її за копійки продати. Що таке гроші?

Це – ніщо, а українська земля – це той ресурс, який буде годувати нашу націю і сьогодні, і завтра, і через тисячу років …

Довели селян до ручки, щоб потім даром забрати землю, так як наші конкуренти під 1% річних в банках мільярди наберуть і скуплять її “, – заявив Ляшко.

На його думку, всі розмови про ринок земель ведуться в інтересах фінансових корпорацій і спекулянтів з метою підтримки сировинного характеру економіки. Замість продажу землі іноземцям лідер РПЛ пропонує створити Державний банк землі, який буде скуповувати земельні ділянки за ринковою ціною.

Зеленський і призначені ним в уряд вихованці Сороса хочуть нахрапом продати нашу землю іноземцям, щоб набратися нових кредитів. Продаж землі іноземцям – це вбивство не лише села. Це вбивство України! Українська земля повинна належати виключно українцям! Все інше – від лукавого.

Gepostet von Олег Ляшко am Mittwoch, 4. September 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *