Казанжи: Якби Порошенко зробив хоч 10% того, що дозволяє собі Зелений Чоловічок, то його б винесли значно швидше, аніж винесли Януковича

Юмор

Якби Порошенко зробив хоч 10 відсотків того, що дозволяє собі Найголовніший Зелений Чоловічок, то його б винесли значно швидше, аніж винесли Януковича.

Тотальне мовчання і поблажливість радикалів з Нацдружин (хоча я не впевнена, що вони ще існують – свою ж справу виконали), антикорупційних активістів, великих медіа і молодого політикуму, окрім Слуг народу, наводить на одну просту думку: потужна і добре фінансована кампанія по захопленню влади в Україні закінчилась.

Ті, що вкладалися, отримали владу і ресурси. Скільки там відсотків думають, що це саме для того, щоб робити їх щасливими?

Всі ми прагнемо якісних змін. Але не ціною втрати суверенності і нехтуванням національними інтересами.

Наша біда в тому, що до влади прийшли малороси. Ті, хто виховувався в совєцькій культурі і вони апріорі не розуміють, чому частину народу рве від того, що саме вони транслюють у публічній площині.

Ну і що роблять, звісно. Спробувати перейти на українську мову спілкування (і то через Конституцію, а не через переконання і трансформаційний ріст) – не значить стати тими, хто опікується національними інтересами.

Країну хакнули. І продовжуть це робити. Відповідаючи на запит маргінесу, який в такий спосіб прагне забезпечити свої базові потреби. І з нещасним маргінесом саме так і поступають – обіцянки арештів і дешевого газу. І ще поїздки в Росію, до «братів».

Ми витрачаємо суб‘єктність і розум. Ми стаємо тим самим піаніно, на якому чуваки завзято і весело грають. Не руками.

Zoya Kazanzhy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *