Зеленський терміново викликає до себе найвище керівництво: “Вони зірвали прийняття законопроекту, який чекали всі українці”

Юмор

Депутати зірвали прийняття законопроекту, який так довго чекали всі українці. Народні обранці не згодилися попрощатися зі своїм імунітетом. У першому читанні депутати підтримали закон, який знімає з них недоторканність. А в другому — чомусь передумали, хоча зміни ніякі не вносилися.

Опозиція вже заявила, що “зелений принтер” зламався. Що ж сталося із депутатами, які хотіли стати, як усі українці? Подробиці повідомляє Страна. ua.

Стало відомо, що Верховна Рада України не прийняла в другому читанні і в цілому законопроект №1009 про внесення змін до законодавчих актів щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства.

Для прийняття закону потрібно було 226 голосів народних обранців. Але на табло висвітилося лише 196. Отож, не голосували 104 людини, а кнопу “проти” натиснули 36 парламентарів.

Схоже, що спікер Парламенту, Дмитро Разумков, не очікував такого повороту подій. Наш інсайд повідомляє що Зеленський дуже розгніваний з даного приводу і збирає все керівництво до себе на термінову нараду де будуть вирішувати можливі звільнення!

“ПІСЛЯ ЦЬОГО В РАДІ ВИНИКЛА СУПЕРЕЧКА, ЧИ МОЖНА ВВАЖАТИ, ЩО ВІДБУЛОСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ ЗАКОНУ. РАЗУМКОВ СКАЗАВ, ЩО ЗА ДОКУМЕНТ БУЛО ВІДДАНО ЛИШЕ 196 ГОЛОСІВ ТОМУ, ЩО ПІСЛЯ ЙОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗУПИНИТИ ГОЛОСУВАННЯ ЧАСТИНА ДЕПУТАТІВ ВЖЕ НЕ ГОЛОСУВАЛА”, — ЙДЕТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ.

Тому Разумков був змушений поставити на голосування пропозицію повернути проект закону в профільний комітет на доопрацювання. Цього разу його пропозицію підтримали 242 народних депутати.

Отож, схоже, що це не був технічний збій, про який говорили деякі депутати від “Слуги народу”, коли вони вперше провалили голосування в Раді законопроекту президента.

Нагадаємо, що найпікантнішим у цьому законопроекті було те, що народні обранці могли б стати, як усі українці. Передбачалося, що правоохоронні органи можуть у будь-який момент перевірити депутата, якщо його підозрюють у злочині. І для цього їм не потрібно було б випрошувати будь-які дозволи. Але парламентарі не погодилися на такі умови.

“СКАСУВАННЯ МОЖЛИВОСТІ ВИХОДУ ПІД ЗАСТАВУ ВЕЛИКИМ КОРУПЦІОНЕРАМ, А ТАКОЖ НАДАННЯ ПРАВООХОРОНЦЯМ ПРАВА ОБШУКУВАТИ І ПРОСЛУХОВУВАТИ НАРДЕПІВ”, — ПОВІДОМЛЯЮТЬ ЗМІ.

Виявилося, що народні депутати все таки хочуть залишити собі привілеї. Депутати зірвали прийняття законопроекту, який так довго чекали всі українці. Вони не підтримали зняття недоторканності з себе. В опозиції заявили, що в Раді просто зламався “зелений принтер”. Проте, цікаво, чи не доклали вони самі до цього руку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *