«Зеленський, дай нам торгувати з Росією!» Українські робітники виступили за відновлення торгових відносин з країною-агресором

Юмор

Сьогодні майже дві сотні працівників підприємства “Миро-Київ” звернулися до Президента України ВолодимираЗеленського та Кабінету Міністрів з вимогою відновити торговельні відносини між Україною і Росією.

Робочі провели мітинг на своєму підприємстві, в ході якого зачитали відкрите звернення на ім’я президента України.

Про це йдеться на офіційному сайті підприємства.

Колектив підприємства вимагає від керівництва України відновити торгово-економічні зв’язки з Росією через тяжке становище на підприємстві та економіки країни.

Доведені до відчаю люди принесли з собою плакати: «Відновіть торгові відносини між Україною і Росією!» «Ми хочемо торгувати з Росією!» «Поверніть російський ринок збуту!» «Зеленський, дай нам торгувати з Росією!»

Глава профспілки підприємства Віктор Звягінцев виступив перед працівниками: «Відкриваючи наш мітинг, присвячений відновленню торгово-економічних зв’язків з Росією, хотів би сказати, що основу економічного потенціалу країни становить торгівля, а Росія історично була основним торговим партнером України. Тому нам, колективу підприємства, орієнтована на ринки Росії та СНД, боляче дивитися на занепад нашої фабрики і тисяч інших вітчизняних підприємств, які відчувають колосальні фінансові труднощі через розрив торгово-економічних відносин з Росією. Президент Зеленський, йдучи на вибори, обіцяв зупинити трудову еміграцію і відтік населення з України. Відновлення торговельних відносин з Росією дасть новий імпульс нашій економіці, необхідні нам замовлення, допоможе створити нові робочі місця і зупинить трудову еміграцію ».

Він також зачитав звернення від імені трудового колективу: «Шановний пане Президенте! Наше підприємство нараховує більш ніж 200 робочих місць. Люди, які працюють на нашому комбінаті, забезпечують свої сім’ї необхідними засобами для їх існування, а також через податки забезпечують поповнення скарбниці нашої країни. У зв’язку з тим, що в останні роки були розірвані зв’язки з нашим основним споживачем – Російською Федерацією, наше підприємство опинилося у вкрай складному становищі. Доводиться скорочувати штат, наші працівники можуть виявитися на вулиці, а їх рідні втратять годувальників. Також Україна недоотримує з прибуток нашого підприємства в казну у вигляді податків. З цієї точки зору, колектив нашого підприємства просить Вас, пане Президенте, відновіть втрачені економічні зв’язки з Російською Федерацією, аж до відновлення зони вільної економічної торгівлі ».

Текст звернення колективу і гендиректора розміщений на сайті підприємства.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *