Дaвaйтe пo чecнoму. Знaєтe нaвiщo вoнu тpuбyнy блoкyвaлu? Пepше …, – блогер

Юмор

А що власне несподіваного в парламенті?

Давайте по чесному. Хто там є? Є народ України, в більшості, і є старі злодійкуваті бандючари.

Знаєте навіщо вони трибуну блокували?Loading …

Перше, порошенко, медведчук, оппоблок і всі їхні сателіти це одне і те ж.

Це колаборанти, вороги, чия мета не дати Україні піднятися і стати сильною і незалежною. Їх турбує процедура і регламент? Шо правда? Вони грабували сиріт і людей похилого віку, вирубують ліс, обкрадали армію яку зливали своїм партнерам під триколором, ітд. Це відморозки завжди топтали будь-які закони і конституцію доведеної ними до колапсу країни.

Друге, вся ця зграя в Раду лізла косити бабло. Всі вони НІКОЛИ не голосували безкоштовно, і їх продана совість обурена таким цинічним безкоштовним голосуванням за народні закони. Згадайте як Барна летів з іншої країни тому що за натискання на зелененьку кнопочку давали 80К у. е. Так отож.

Сенс роботи депутатом для них пропав, це вже Лоховського робота. Апетити адже у них не поменшало. Всі ці песи, за життя, батьківщина і опо з корінням звикли не працювати і жерти в три горла. Голос теж за цим прийшов.

Тепер від мене особисто.

Вперше Україна вибрала «їхати», а не «шашечки». Тому мені абсолютно плювати що відбувається в процесі на шляху до позитивного результату для народу. Навіть якщо Разумков один буде все закони приймати, я сприйму цього без істерики, бо знаю заради чого все і скільки цього чекала країна.Loading …

А взагалі на цю зграю припадають пилом томи кримінальних справ, пора б цей пил струсити вже і відправити банду в новий будинок, сидіти.

Їх поведінка передбачувано і як завжди примітивно.

Йдемо далі..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *