“Ви знаєте, про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі?” Молодці, учні. Записали і виклали у мережу (ВІДЕО)

Юмор

Вчитель історії в українській школі поділяє погляди фаната «апалченцов» та антидержавних лозунгів.

“Ви знаєте про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі? Знайомтесь, героїня сьогоднішнього допису – Людмила Маріуца. Вона викладає історію у школі під номером 68 на вул.

Успенській, 58”, – написав одеський активіст Дем’ян Ганул на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Людмила замість навчального матеріалу розповідає учням який я – «нацист» та «ідіот», тому що посприяв звільненню зі школи в області любителя терориста захарченка та «руськава міра».

Так, вчитель ІСТОРІЇ в українській школі поділяє погляди фаната «апалченцов» та антидержавних лозунгів.

Ще Маріуца неодноразово помічена на мітингах тих, кому слід носити землю у кишенях – це хворі з Кулікового поля, які кожного року 2 травня волають про «бандеровских бесів» та «рускай горад».

Ви знаєте про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі???Знайомтесь, героїня сьогоднішнього допису – Людмила Маріуца. Вона викладає історію у школі під номером 68 на вул. Успенській, 58. Людмила замість навчального матеріалу розповідає учням який Я «нацист» та «ідіот» тому що посприяв звільненю зі школи в області любителя терориста захарченка та «руськава міра».Так, вчитель ІСТОРІЇ в українській школі розділяє погляди фаната «апалченцов» та антидержавних лозунгів.Ще Маріуца неодноразово помічена на мітингах тих, кому слід носити землю у кишенях – це хворі з кулікового поля, які кожного року 2 травня волають про «бандеровских бесів» та «рускай горад».Може завітати на відкритий урок, я ж теж вчитель історії?)Додаю відео.

Gepostet von Дем'ян Ганул am Donnerstag, 12. September 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *