“Бог забороняє мені не займатись творчою діяльністю!” Славко прокоментував свої гастролі в Мінську у робочий день

Юмор

Конституція дозволяє нардепам займатися творчістю

Нардеп фракції “Голос” Святослав Вакарчук не вважає порушенням свій виступ із з гуртом “Океан Ельзи” у столиці Білорусі Мінську.

Адже Конституція дозволяє нардепам займатися творчістю.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на https://bestpost.co.ua а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.

Порушення виняткових прав інтернет платформи «Кращі Блоги» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !

Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

“Конституція України дозволяє народному депутату займатись творчою діяльністю, а Бог забороняє мені не займатись творчою діяльністю”, – сказав він, передає Радіо Свобода.

Вакарчук запевняє, що не отримав за виступ гонорар. Тому не порушив заборону на отримання виплат, яких не може мати народний депутат.

Лідер “Голосу” додав, що про виступ “Океану Ельзи” у Мінську було домовлено ще до того, як він пішов у політику. Він також зазначив, що таких домовленостей “насправді було дуже мало”. І зробить усе, аби мінімально відлучатися від роботи.

Нардеп фракції “Голос” Святослав Вакарчук 20 вересня залишив засідання Верховної Ради, щоб встигнути на концерт у Мінську. Він був запланований на 20.00 того ж дня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *