Адвокат: Це реальне знущання і насмішка над усіма учасниками Революції Гідності. Суд присудив..

Юмор

Це реальне знущання і насмішка над усіма учасниками Революції Гідності.

Суд присудив ДАІшнику, якого судили за фальсифікацію протоколу на учасника Майдану за поїздку до Межигіря Януковича 300 000 грн компенсації за МОРАЛЬНУ шкоду.

Сергій Прохор активний учасник Майдану, двічі був побитий беркутами. Його авто засвітилось і у поїздці до Межигір’я.

По стандартній схемі, на підставі липового рапорту інспектор ДАІ Віктор Тищенко склав на Прохора протокол про те, що він начебто не зупинився на вимогу ДАІшника по дорозі до Межигіря.

І пофіг, що жодного доказу про те, що за кермом був саме Прохор. Пофіг, що наявні у справі фото з системи Рубіж, показували, що авто було там більше ніж через 2 години після того, як її там «зупиняв» інспектор ДАІ. Пофіг, що Прохор казав, що не був за кермом, бо був у іншому місці, і 4 свідки це підтвердили.

Фальсифікація була настільки очевидною, що прокуратура швидко закінчила розслідування і передала обвинувальний акт щодо ДАІшника до суду.

І тут почалось. Суд двічі виправдовував ДАІшника і двічі, апеляційний суд скасовував вирок. Але на третій раз виправдальний таки встояв у апеляції. А головне, у грудні 2018 року його освятив новий Верховний Суд.

Судді вирішили, що прокуратура не довела умислу ДАІшника на підробку документа. Те що при складанні протоколу не було жодного доказу керування Прохором автомобілем, але ДАІшник зроби його винним, на думку суддів, зовсім не доказує вину ДАІшника.

Але найцинічнішим є те, що сталось потім. Після виправдувального вироку ДАІшник почав вимагати з бюджету відшкодування моральної шкоди, за те, що він був безпідставно 45 місяців під слідством.

І ось, два тижні тому Богунський районний суд м. Житомира (суддя Перекупка І.Г) задовольнив позов ДАІшника та постановив стягнути з держави на його користь 300 000 грн. компенсації за моральну шкоду.

Просто для прикладу. Таку ж суму компенсації суд присудив матері, яка через халатність лікарів втратила новонароджену дитину.

Зовсім трохи більшу компенсацію отримали батьки збитої насмерть на переході 9-тирічної дівчинки.

І тут цей ДАІшник, який фальсифікував протокол …. Сууууууууууууука.

Учасник Майдану Сергій Прохор 5 років ходив по усіх інстанціях, щоб добитись справедливості. Не добився. Натомість тепер усі ми зі своїх кишень будемо компенсовувати цьому ДАІшнику.

А ми точно за таку справедливість боролись ?

Роман Маселко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *